SHOWBIZ

by / on November 24, 2018 at 11:06 pm / in SHOWBIZ

Këtë video Enca Haxhia nuk don kurr që ju ta shihni

Këtë video Enca Haxhia nuk don kurr që ju ta shihni.Enca…a ju kujtohet kur askush nga juria e The Voice, nuk u kthye për të?? Në vitin 2011, këngëtarja Enca Haxhia vendosi të marrë pjesë dhe të provonte aftësitë e saj në muzikë. Por pavarësisht se tashmë Enca është pjesë e botës së muzikës, në atë kohë, për të nuk […]

Read more ›
by / on October 11, 2018 at 7:02 pm / in HOME, SHOWBIZ

Magjistari i habit të gjithë, zhvesh lakuriq vajzën në mes të skenës (Video)

Ky është momenti kur një pjesëtar i audiencës zhvishet lakuriq në skenë para qindra njerëzve si pjesë e një marifeti skenik të një magjistari. Vajza e quajtur Kelsey, ishte në rreshtin e parë në shoun e magjistarit Wes Barker, kur u zgjodh nga ai për të marrë pjesë në “magji” E veshur me taka dhe një fustan të gjelbër, “viktima” […]

Read more ›