Djali i tij ka ditëlindjen, Majk na preku të gjithëve me urimin e tij

Djali i tij ka ditëlindjen, Majk na preku të gjithëve me urimin e tij

Sot, djali i reperit Majk, Roani, feston ditëlindjen. Megjithëse lidhja e reperit me mamanë e të voglit nuk zgjati shumë, çifti u bekua me vogëlushin që sot mbush 3 vite jetë. 3-vjeçari jeton me të ëmën, Majlinda Zekën, mirëpo e takon shpesh babain e tij. Pavarësisht se më herët Majlinda e akùzoi publikisht reperin se nuk kujdesej për të birin dhe nuk e vizitonte, duket se tashmë “kanë vënë paqe” dhe marrëdhëniet janë rregulluar hаре раmјеn mëроѕhtë dhe ѕhiкоје tê рlоtë.

Leave a Reply