“Duket si një vajzë e re”, Ja sa vjeç mbush sot Eli Fara, sekreti i rinisë së këngëtares… (FOTO)

“Duket si një vajzë e re”, Ja sa vjeç mbush sot Eli Fara, sekreti i rinisë së këngëtares…

Eli Fara, një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar ka festuar 53-vjetorin e lindjes më datë 21 maj, ndërkohë që Shqipëria është ende nën masat e kufizimit për shkak të korronaviirusit. Në këtë ditë të veçantë për nënën e saj, vajza e këngëtares, Marina i ka bërë një dedikim në rrjetet sociale teksa publikoi një foto të Elit me buqetën e luleve.ѕhtуре hарѕiren mероѕhte dhe ѕhiкo раmјеt

Leave a Reply