‘Kjo shenjë mund të gjejë shpirtin binjak’ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje…

Udhetim Shpirteror

Sot Jupiteri ne rrugetimin e tij ne Akrep takohet me asteroidin Psiqi
Ky takim ka te bej me shpirtrat e rinj dhe pa pervoj te cilat presin dhimbje apo trauma per tu futur ne rrugen e pervojes dhe forcimit
Egzistojne dy mundesi

1 Te luftojme ne rrugen e perparimit te pervojes pacaresisht kostos shpirteror

2 Te rime ne hije dhe te lejojme helmimin duke mos reaguar derisa te mposhtemi

Sot kemi mundesi te takohemi me shpirtin tone binjak ne rrugetimin e pervojes

Dashi pasi kapercen nje pengese familjare apo humbje ekonomike do shikoj mundesi te reja si zhvillim

Demi do marre nje mbeshtetje te re morale ekonomike e cila e ndan nga vuajtjet e tanishme

Binjaket do pranojne qe e kaluara rikthehet dhe nese kane gabuar u perballet ashper

Gaforrja do kete nje pakenaqesi si ndjenje tradhetie sidomos ne partneritete te aferta ose ne cift

Luani do thurr nje plan ne prapaskene per te perfituar te mira materiale jo drejte per se drejti

Virgjeresha do kuptoj ne ka qene vegel loje apo objekt adhurimi ne shoëeri apo dashuri

Peshorja duhet te investoj tashme nga vetja pasi duhet te tregoj kush eshte realisht

Akrepi do kete nje takim te madh fati me dike qe e kupton teresisht dhe eshte sty per te

Shigjetari do kapercej nje pengese shpirterore apo personale qe e le pa gjume per disa dite

Bricjapi nuk do lejoj qe njerez pa pervoj ti rrembejne ate qe mendon se e ka fituar me shume mund

Ujori sot ka mundesi te kuptoj pengesat reale dhe menyrat per ti perballuar ne lidhje me karrieren

Peshqit do humbin rrugen sot por do jene me fat nese i lejojne vetes te humbin per pak kohe per tu rigjetur nga njerez te duhur

Per parashikime te detajuara te jetes personale

Leave a Reply