Ndërron jetë agjërueshëm plaku 106 vjeçar nga Vitia. Ngushëllime të sinqerta për familjen Neziri në këtë ditë Ramazani

Ndërron jetë agjërueshëm plaku 106 vjeçar nga Vitia. Ngushëllime të sinqerta për familjen Neziri në këtë ditë Ramazani

Tri ditë para se ta përfundojë Ramazanin e 94 që po agjëronte, ndërroi jetë.106 vjeçari Nazim Neziri nga Remniku u Vitisë vdiq të enjten, pak para darkës së muajit të shenjtë, njofton Klan Kosova.Ai u varros pa ndonjë organizim e as pamja nuk u hap shkaku i pandemisë.E nipi i tij, i cili ishte përkujdesur vazhdimisht për të, thotë se deri në momentin kur ndërroi jetë gjyshi i tij ishte në gjendje të mirë dhe nuk kishte shfaqur ndonjë problem shëndetësor.Kronikë nga Flamur Gajtani:

Leave a Reply