Other News

by / on August 24, 2018 at 5:15 pm / in HOME

“Sa lekë duhet të ketë një djalë për të qenë i dashuri yt??” Vajza e ish- deputetes Majlinda Bregu jep përgjigje

Kejda Ajazi, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, tërheq gjithnjë vëmendje me fotot e saj nëpër rrjetet sociale pasi është mjaft simpatike dhe me linja perfekte. Kejda është një nga fëmijët më të përfolur të politikanëve, ku shpesh ka qenë në qendër të mediave rozë edhe për jetën që bën, ku duket mjaft e shtrenjtë. E si për të zgjuar më […]

Read more ›
by / on August 24, 2018 at 5:11 pm / in HOME

Aksidentimi i rëndë i familjes shqiptare në Kanada, edhe nëna kalon në koma(Video)

Aksidenti i rëndë i ndodhur në Ontario të Kanadasë, ku katër pesona humbën jetën është thelluar më tej. Kjo pasi numri i viktimave shqiptare mund të rritet më tej. Fatos Metko, 45 vjeç dhe djali i tij Fioralb Metko, 14 vjeç humbën jetën pasi makina e tyre u përplas me një dre dhe më pas me një automjet që po […]

Read more ›
by / on August 24, 2018 at 4:31 pm / in HOME

Foshnja më xheloze në botë, shikoni çfarë bën kur prindërit puthen

Është fakt: foshnjat bëhen xheloze shumë shpesh. Sidomos kur iu mungon vëmendja. Sot do t’ju tregojmë për Ellan, një foshnje e cila u bë e famshme në rrjete sociale për shkak të xhelozisë së saj të këndshme. Videoja e kësaj foshnje xheloze ka marrë më shumë se 4 milionë shikime në YouTube, pasi babai i saj e publikoi atë, Të […]

Read more ›
by / on August 24, 2018 at 4:22 pm / in HOME

“O ciceronkë e trap*t të është bërë si shpellë”, plas keq mes këngëtareve shqiptare

Luftës së diss- eve i është bashkuar zyrtarisht edhe Fifi. Këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të fundit, Habibi ku ndër të tjera i drejtohet reperes Tayna. ”S’më bon përshtypje nëse e ki belin e hollë/ mos i jep vetes rëndësi se je t’u u kalb n’silikon”,-shprehet Fifi. “E keni flliq krejt t’u bo bordell, o ciceronk e trapit […]

Read more ›
by / on August 24, 2018 at 4:20 pm / in HOME

Horoskopi ditor,për ditën e shtunë 25 gusht 2018

Dashi Kjo ditë ju fton që të jeni shumë të kujdesshëm në dashuri, sidomos nëse së fundmi jeni treguar tepër të rreptë me partnerin/en. Ky tension në çift mund të jetë shkaktuar nga keqkuptime të vogla, ndaj duhet të jeni të gatshëm që të favorizoni dialogun. Demi Në këtë moment është e rëndësishme që ju të përqendroheni maksimalisht në objektivat […]

Read more ›
by / on August 24, 2018 at 4:19 pm / in HOME

Kështu dukej Alketa Vejsiu kur ishte e vogël (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. POr ajo është kujdesur gjithnjë që të jetë shumë e rezervuar përsa i përket famlijes seë saj dhe i shfaq ata rrallëherë në postime në rrjete sociale për të mos thënë fare. Por pavarësisht kësaj ajo e ka treguar gjtihnjë se është shumë familjare dhe […]

Read more ›
by / on August 24, 2018 at 4:16 pm / in HOME

Tragjedia e familjes shqiptare në Kanada, pasi humb burrin dhe djalin në aksident, gruaja bie në koma

Një familje shqiptare që jetonte prej vitesh në Kanada u përfshi nga një aksident tragjik në Ontario në fundjavë, ku të vdekur mbetën at e bir. Mediat kanadeze shkruajnë se viktimat janë Fatos Metko, 45 vjeç dhe djali i tij, Fioralb Metko, 14 vjeç. Të plagosur rëndë mbetën gruaja e 45-vjeçarit, Maralba dhe vajza e tij, Briana. Maralba Metko ka […]

Read more ›
by / on August 24, 2018 at 4:13 pm / in HOME

Gruaja 100 kg më shumë se burri, por kjo s’i ka penguar kurrë

Ajo peshon plot 100 kilogramë më shumë se i shoqi, por kjo me sa duket nuk është pengesë, madje është pika e tyre e fortë që e bën marrëdhënien perfekte. Emma dhe Stuart Grundy janë nga Manchestrer, Angli, dhe lidhja e tyre ka vazhduar që kur ishin adoleshentë. Çifti tashmë i martuar janë takuar në një supermarket lagjeje për të […]

Read more ›
by / on August 24, 2018 at 4:03 pm / in HOME

Zbulohet tuneli i drogës, lidhte Amerikën me Meksikën

Autoritet amerikane kanë gjetur tunelin sekret të transportimit të drogës nga Arizona në Meksikë. Ky tunel ishte hapur nën njërin nga ish lokalet e ‘KFC’. Tuneli ishte i gjatë 180 metra, ndërsa bazën e kishte në një restorant të vjetër në San Luis. Autoritet e zbuluan javën e kaluar deri sa po e përcillnin një të dyshuar me emrin Ivan […]

Read more ›
by / on August 24, 2018 at 3:44 pm / in HOME

Kur këngëtareve tona iu del zogu, gjoksi e të pasmet në koncert (Foto )

Këngëtaret shqiptare kohët të fundit janë duke i dhënë një rëndësi të madhe paraqitjes dhe shpesh po ekzagjerojnë me veshjet. Më shumë se për këngën, këngëtaret shqiptare po arrijnë të nxjerrin skandale edhe nga skenat e vogla të koncerteve e mbrëmjeve, të cilat rrallë duken si skena, shkruan “Magazina.al” Veshja e tepruar provokuese, lëvizjet e gjestet, shpesh habitin edhe fansat […]

Read more ›