Other News

by / on May 5, 2019 at 6:59 pm / in HOME

HOROSKOPI javor 6-12 MAJ sipas astrologes MERI, zbuloni shenjen me FAT te javes…

Dashi Gjatë kësaj jave do hidhen hapa shumë të rëndësishme. Nëse keni qenë në pritje të një lajmi të madh çdo gjë do ju realizohet. Ju të dashuruarit do i keni mendimet më të qarta dhe do i kuptoni edhe gabimet që keni bërë më parë. Ju beqarët do jeni pafund joshës dhe tërheqës prandaj do e gjeni edhe personin […]

Read more ›
by / on May 5, 2019 at 12:18 pm / in HOME

106-Vjeçarja Shqiptare Shkon Te Mjeku, E Lë Pa Fjalë Me Ankesën E Saj

106-vjeçarja shqiptare shkon te mjeku, e lë pa fjalë me ankesën e saj Haxhi Avdyli, i cili me profesion është mjek, ka treguar sot për një paciente të veçantë të cilën e ka trajtuar. Avdyli, përmes faqes së tij në Facebook, ka thënë të ketë pritur në vizitë, për herë të dytë në karrierën e tij prej doktori, një 106 […]

Read more ›
by / on May 4, 2019 at 4:26 pm / in HOME

Shkencëtarët dhe mjekët japin një lajm alarmant!

Neuroshkencëtarët japin lajme alarmante! Gratë duhet të jenë shumë të kujdesshme! Gjumi është jetësor për trupin tuaj! Pas një dite pune, trupi ynë tashmë është i lodhur, por gratë nuk ndalen me kaq, sepse dita e tyre vazhdon më pas në shtëpi me të gjitha punët e shtëpisë dhe kujdesin për familjen. Cili është ndryshimi midis gjumit të burrave dhe […]

Read more ›
by / on May 4, 2019 at 1:23 pm / in HOME

‘Ndryshime drastike per kete shenje’ Astrologia MERI zbulon shenjen qe do te kete muajin MAJ me te mire…

Do jetë një muaj i vrullshëm sqarimesh e kontradiktash. Data 4 është me Hënën e re në shenjën e Demit, që do të prekë shenjat e qëndrueshme, Dem, Akrep, Ujor dhe Luan, të cilët do të fillojnë të ndryshojnë gjërat e tyre në aspektin e shijimit. Do t’i paraprijë dëshira për të ndryshuar ekonomikisht Renditja e shenjave të horoskopit nga […]

Read more ›
by / on May 4, 2019 at 7:30 am / in HOME

‘Kam frikë se vdes babai’, 12 vjeçarja mes lotëve dhe mjerimit: Mami qan fshehurazi… 

Silva nga Krasta është vetëm 12 vjeç por ka halle dhe probleme të mëdha mbi supe. Shqiptarët për shqiptarët kanë publikuar historinë e familjes së Silvës e cila me lot në sy shprehet se çdo ditë jeton me frikën se babi i saj mund të vdesë. Familja prej 6 anëtarësh jeton në një barakë në kushte të vështira. Babai i […]

Read more ›
by / on May 2, 2019 at 7:14 pm / in HOME

Ja receta e famshme me ”LLUMIN e KAFES” per lekure si BEBE, ruajeni…

    Me gjithë produktet kozmetike që përdorim sapo perfundon vera, tendenca e produkteve natyrale për çdo problem të lëkurës është bërë gjithmonë e më dominuese. Ok, produktet ‘pas diellit’ janë vazhdimisht të rekomanduara, por jo gjithmonë funskionojnë për bezdinë që na krijon lëkura kur fillon të bjerë. Për të ndihmuar lëkurën të pastrohet nga qelizat e vdekura, të jetë […]

Read more ›
by / on May 1, 2019 at 6:05 pm / in HOME

Horoskopi i muajit Maj nga Astrologia Meri: Kjo shenjë horoskopi do nis një jetë të re…

  E ftuar pasditen e sotme tek “Rudina” ishte astrologia e njohur Meri Shehu e cila dha parashikimin e muajit Maj i cili duket se do të jetë një muaj i mirë për të gjitha shenjat. “Ndikimi i planeteve do jetë i zhurmshëm, inatçor, me përballje dhe sherre. Një muaj që nuk do na lejojë të na ka kapi rutina, […]

Read more ›
by / on May 1, 2019 at 5:29 pm / in HOME

Astrologia Meri jep lajmin e madh, ja shenja e horoskopit qe do te behet milionere…

Viti 2019 ka hyrë dhe astrologia Meri njofton se një prej shenjave do bëjë shumë para. Bëhet fjalë për shenjën e Akrepëve të cilëve vitin tjetër ana financiare do i shkojë për bukuri. Akrepi do jetë në një moment të ngritjes së tij ekonomike dhe të vlerave të tij. Do mbjellin frytet e punëve të tyre sepse 2019 është viti […]

Read more ›
by / on May 1, 2019 at 5:13 pm / in HOME

‘Ku e kam gruan’, burri kthjellohet dhe nuk e beson çfarë ka bërë. Çfarë ndodhi me Skënderin sot në b.urg

Antoneta Hoxha 53 vjeçe, nuk do mundet t’i shohë dot më fëmijët e saj. Ajo pati një d.ebat me bashkëshortin e saj, Skënder Hoxha 63-vjeç dhe ky i fundit pa u menduar dy herë, e v.r.au. Disa lekë të shpenzuara nga kursimet e përbashkëta, u bënë shkak për një debat që i kushtoi jetën Hoxha në fillim nuk e ka […]

Read more ›
by / on April 30, 2019 at 10:36 pm / in HOME

Tetë Mësime Për Jetën, Që Vetëm Një Nënë E Fortë Ia Mëson Të Bijës

Tetë mësime për jetën, që vetëm një nënë e fortë ia mëson të bijës Marrëdhëniet mes nënës dhe vajzës shpesh kalojnë nëpër ulje dhe ngritje, por dashuria që një nënë ka për krijesën e saj është e pakushtëzuar. Me shembull të mirë, një nënë mund t’i mësojë mësimet e saj të çmuara të jetës, vajzës së saj. Ajo mund ta […]

Read more ›